Strážce/ná - Vodňany - HPP i brigáda / Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

  • Tesco Vodňany, Dr. Hajného 1278, Vodňany II, 389 01 Vodňany
  • HPP, DPČ, DPP
  • 12 000 Kč až 16 000 Kč

Popis nabídky práce:

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt

náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu

Místo výkonu práce: Vodňany

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Obsluha kamerového systému
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• V případě potřeby komunikace s policií
• Práce ve směnném provozu
• Práce v obchodních řetězcích

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici,
volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tesco Vodňany, Dr. Hajného 1278, Vodňany II, 389 01 Vodňany
mzda (plat):12 000 Kč až 16 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Mark2 Corporation Czech a.s., IČ: 25719751
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Obrana a ochrana

kontaktní osoba:Náborové oddělení
telefon:+420 800 111 112
e-mail:nabor@m2c.eu