Vedoucí florista/ka / Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu

  • Zahradní Centrum SMARAGD s.r.o. - 003, Karla Havlíčka Borovského 366, 356 01 Sokolov 1
  • HPP
  • 17 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky p. Valíček M. 731 749 765 Po-Pá 09:00-18:00 hodin
(smaragd@zc-smaragd.cz)

Náplň práce:
- kompletní odpovědnost za správu a rozvoj provozovny, komunikace se zákazníkem,
- zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu a pořádek na pracovišti,
- prodej a péče o svěřený sortiment.

Požadovaná kvalifikace:
- zkušenosti na obdobné pozici, odborné vzdělání, nebo minimálně 2 letá praxe v oboru.
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, znalost cizích jazyků výhodou.

Nabízíme:
- práci v rozvíjející se společnosti, největším zahradním centru v sokolovském regionu..

Pracovní doba: dle domluvy

Místo výkonu práce: Sokolov, K.H.Borovského 366

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zahradní Centrum SMARAGD s.r.o. - 003, Karla Havlíčka Borovského 366, 356 01 Sokolov 1
mzda (plat):17 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Zahradní Centrum SMARAGD s.r.o., IČ: 29115230
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Management
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Martin Valíček
telefon:+420 731 749 765
e-mail:valicek@zc-smaragd.cz