Kuchař/ka (ranní směna) / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  • Compass Group Czech Republic s.r.o. - pracoviště Procter & Gamble Rakona, Ottova 402, 26901 Rakovník 1
  • HPP
  • 17 000 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: P&G Rakona, Ottova 402, Rakovník
Do restaurace pro zaměstnance Rakony hledáme kolegyni/kolegu na přípravu denního menu.
Náplň práce: příprava jídel z denní nabídky
Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru gastronomie na pozici kuchař/ka - šéfkuchař/ka, spolehlivost
Nabízíme: zázemí nadnárodní společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, příjemné pracovní prostředí, pracovní doba: ranní směna, příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce u společnosti, 20 dní placené dovolené, závodní stravování
Kontakt: p.Štanc 731438300, e-mail: zr.0970@eurest.cz nebo osobně, příp. na výběrovém řízení dne 6.2.2017 dle dohody s p. Štancem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Compass Group Czech Republic s.r.o. - pracoviště Procter & Gamble Rakona, Ottova 402, 26901 Rakovník 1
mzda (plat):17 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Compass Group Czech Republic s.r.o., IČ: 00642215
počet volných pracovních míst:3
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Jaroslav Štanc
telefon:+420 731 438 300
e-mail:zr.0970@eurest.cz