Kontrolor kvality - kvalita nákupu / Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

  • BRANO a.s.- provozovna, Kuštova 757, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1
  • HPP
  • 23 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Rakovník
Náplň práce: schvalování a uvolňování prvních vzorků, vyřizování kvalitativních neshod - reklamací, hodnocení dodavatelů, procesní audity u dodavatele, tvorba dohod o jakosti, uvolňování nakupovaných dílů k dalšímu zpracování, dodržování kontrolních návodek, odhalování kvalitativních rizik, pozastavení zboží v případě neshody, vedení evidence o pozastavení zboží, provádění auditu dodavatelů dle VDA 6.3, modul A,B,C, vedení a údržba technické dokumentace pro VTK
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, životní pojištění, závodní stravování, dovolená navíc
Kontakt: Kateřina Hokeová 737685023 (7:30-11:30 a 12:30-16:00), e-mail: katerina.hokeova@brano.eu nebo osobně (7:30-12:30 a 12:30-16:00)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:BRANO a.s.- provozovna, Kuštova 757, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1
mzda (plat):23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 03. 2017
datum ukončení pracovního poměru:28. 02. 2018

jméno zaměstnavatele:BRANO a.s., IČ: 45193363
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Kateřina Hokeová
telefon:+420 313 282 408,737 685 023
e-mail:katerina.hokeova@brano.eu