HORIZONTKÁŘI / Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

  • KOVINTRADE Praha Spol. s r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí, Kúty 1648, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
  • HPP
  • 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

C04 a:15/8/2019

Náplň práce:

- obsluha horizontální frézy (WHN 130), opracování různých dílců, např. formátování bloků, svařenců, desek, výpalků, odlitků, výroba prototypových dílů, malosériová výroba.

Požadavky:

- vyučení v oboru, min. 2 roky praxe na horizontální vyvrtávačce, znalost systému Heidenhain výhodou, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, dobrá znalost výkresové dokumentace, manuální zručnost, samostatnost.

Nabízíme:

- zázemí mezinárodní společnosti, týden dovolené navíc, stravenky (100 Kč), zvýhodněná volání pro zaměstnance, docházkový bonus 1.000,- Kč, firemní akce.
Kontakt viz výše.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:KOVINTRADE Praha Spol. s r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí, Kúty 1648, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, docházkový bonus
  • Dovolená navíc: 1 týden

jméno zaměstnavatele:KOVINTRADE Praha Spol. s r.o., IČ: 45272875
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Traganová, Ing. Vilím
telefon:+420 558 449 313,558 449 323
e-mail:frydlant@kovintrade.cz