Technici / Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení

  • Zašovská 778, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
  • HPP
  • 18 000 Kč

Popis nabídky práce:

TECHNICI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Osvědčení odborné způsobilosti v elektrotechnice, způsobilost dle vyhlášky č.50/78 Sb., schopnost práce ve výškách, orientace v mikrovlnných technologiich, řidičský průkaz sk. B, bezůhonnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Slaboproudé instalace. Instalace, údržba a oprava internetových přípojek. Montáž bezdrátových zařízeních.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 576 515 000, e-mailem numeri@numeri.cz nebo
osobně - Valašské Meziříčí, ul. Zašovská 778
ov. 2/7

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zašovská 778, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Optické sítě s.r.o., IČ: 29460212
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Tomáš Táborský
telefon:+420 576 515 000
e-mail:numeri@numeri.cz