Operátor výroby - slévárna / Manipulační dělníci ve výrobě

  • Alupress s.r.o. - Pracoviště Stráž pod Ralskem, Průmyslový areál Luhov 1, 47127 Stráž pod Ralskem
  • HPP
  • 15 000 Kč až 19 000 Kč

Místo výkonu práce: Průmyslový areál Luhov, Stráž pod Ralskem

Náplň práce: odlévání odlitků tlakovým litím dle předepsané technologie, činnosti na technických zařízeních,

Požadujeme: USO vzdělání technického směru (není podmínkou je výhodou), samostatnost, pečlivost, rozhodnost

Nabízíme: prémie za splnění výrobního plánu, dobře placenou práci, zázemí rychle se rozvíjející české firmy, zajímavou práci v perspektivním oboru, pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou, firemní akce, za odpracované roky dovolená navíc
Vhodné pro absolventy.

Nástup je možný ihned.

Schůzku je nutné domluvit předem e-mailem!!!!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Alupress s.r.o. - Pracoviště Stráž pod Ralskem, Průmyslový areál Luhov 1, 47127 Stráž pod Ralskem
mzda (plat):15 000 Kč až 19 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Alupress s.r.o., IČ: 28916263
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Jiří Zdražil
telefon:+420 777 277 061
e-mail:zdrazil@alupress-sro.cz