Dělníci ve výrobě. / Ostatní čalouníci a příbuzní pracovníci

  • TOMATEX Otrokovice, a. s. - sídlo, tř. Tomáše Bati 1678, 765 02 Otrokovice 2
  • HPP
  • 18 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadavky:
manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost.

Náplň práce:
potahování/kašírování interiérových dílů pro automotive

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:TOMATEX Otrokovice, a. s. - sídlo, tř. Tomáše Bati 1678, 765 02 Otrokovice 2
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:TOMATEX Otrokovice, a. s., IČ: 25582232
počet volných pracovních míst:20
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Utinková Kristýna
telefon:+420 727 901 113
e-mail:utinkova@tomatex.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://tomatex.cz