PRÁCE NA VÝROBNÍ LINCE PŘI VÝROBĚ ZMRZLINY, BALENÍ VÝROBKŮ, KOMPLETACE / Pomocní dělníci ve výrobě

  • Žďárského 188, Kožichovice, 674 01 Třebíč 1
  • HPP
  • 73 Kč / hod.

Náplň práce: obsluha výrobní linky při výrobě zmrzliny, balení výrobků, kompletace.
Další požadavky: pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme práci v moderním potravinářském provozu, pracovní uplatnění ve stabilní firmě.
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Třísměnný provoz, nepřetržitý provoz.
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně v sídle firmy od 6,00 do 13,00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Žďárského 188, Kožichovice, 674 01 Třebíč 1
mzda (plat):73 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2017

jméno zaměstnavatele:TIPAFROST, a.s., IČ: 25569902
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Simona Příhodová, personalistka
telefon:+420 568 840 979,725 771 550PO-PÁ6,00-14,00hod.
e-mail:simona.prihodova@tipafrost.com