Montéři - zámečníci, servisní technici / Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení

  • Sedlnice 444, 742 56 Sedlnice
  • HPP
  • 18 000 Kč až 23 000 Kč

Popis nabídky práce:

z: 29.11.2016 a: 15.5.2018

Požadavky:
min.vyučení - zámečník, znalost čtení výkresové dokumentace, svářečský průkaz, řidičský průkaz skupiny B, znalost hydraulických a el.obvodů

Pracovní náplň:
montáž zařízení a technologií dle výkresové dokumentace, zajišťování oprav veškerých zařízení a technologií dodávaných společností, záruční a pozáruční servis a zařízení
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, telefon, možnost přidělení služebního vozu
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Kontakt: p. Ing. Jan Juřičák, tel.: 556/770 330 nebo e-mail: alfaagritechnik@seznam.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Sedlnice 444, 742 56 Sedlnice
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 05. 2019

jméno zaměstnavatele:ALFA AGRITECHNIK CZ s.r.o., IČ: 25845161
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Jan Juričák
e-mail:juricak.alfa@seznam.cz; alfaagritechnik@seznam.cz