SERVISNÍ A APLIKAČNÍ TECHNICI (VHODNÉ I PRO OZP) / Stavební technici

  • Nano-4people s.r.o., Místecká 762, 739 21 Paskov
  • HPP
  • 17 000 Kč

Popis nabídky práce:

A16 (VHODNÉ I PRO OZP) a:15/8/2019 z:18/7/2018
Práce na HPP, pracovní doba je od 8:00-16:30 hod.

Pracovní náplň:

- opravy vozidel a správa vozového parku, aplikace samočistících nátěrů a následný aplikační servis - péče o klienta, vydávání certifikátů, objednávání a kontrola měření, sledování záručních dob, komunikace s novými klienty

Požadujeme:

- zájem o práci s novými technologiemi a učit se novým věcem, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativní schopnosti, ŘP sk. B.

Nabízíme:
prémie + benefity.
Kontakt výhradně e-mailem viz výše.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nano-4people s.r.o., Místecká 762, 739 21 Paskov
mzda, plat (hrubý):17 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Nano4people s.r.o., IČ: 01574469
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Stavebnictví

kontaktní osoba:Kontakt
e-mail:nano@nano4people.cz