Elektrotechnik výrobních strojů a zařízení / Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

  • Průmyslový park 308, Vlčovice, 742 21 Kopřivnice
  • HPP
  • 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

z:15.9.2016, a: 13.2.2019

Náplň práce:

- zastupování vedoucího oddělení kvality
- péče o zákazníky a interní pracovník kvality
- pravidelné návštěvy u zákazníků
- podpora/iniciování opatření ke zlepšování a udržování spokojenosti zákazníků
- zpracování reklamací v SAP
- poradenství při interních/externích procesních sériích

Požadujeme:

- velmi dobrou znalost anglického a německého jazyka slovem a písmem
- praxi v automobilovém průmyslu
- počítačové dovednosti (SAP)
- samostatnost, analytické myšlení
- připravenost cestovat
- znalost hlavních nástrojů - APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC, řešení problémů.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslový park 308, Vlčovice, 742 21 Kopřivnice
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., IČ: 26873460
práce je vhodná pro:
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Marcela Babišová, personalista
telefon:+420 556 806 061,775 552 157
e-mail:marcela.babisova@roechling-automotive.de