Ostatní zpracovatelé masa / Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

  • Vodňanská drůbež, a. s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01 Vodňany
  • HPP
  • 14 000 Kč

Náplň práce: ukládání drůbeže na tácky, sáčkování a balení kuřat, kontrola kvality masa, obsluha balícího a etiketovacího zařízení
Začátky směn (zevčasněné směny)
ranní směna - Po - 00:00 - 8:15, Út - 4:00 - 12:15, St - Pá - 6:00 - 14:15
odpolední směna - Po- 8:15 - 16:30, Út - 12:15 - 20:30, St - Pá - 14:15 - 22:30
KONTAKT: Soukupová Marie, tel.: 383838010, e-mail: marie.soukupova@voddrubez.cz, Kovářová Ladislava, te: 383838112, e-mail: ladislava.kovarova@voddrubez.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vodňanská drůbež, a. s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01 Vodňany
mzda (plat):14 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2018
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: 22 dnů dovolené

jméno zaměstnavatele:Vodňanská drůbež, a.s., IČ: 25396480
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Marie Soukupová, personalistka
telefon:+420 383 838 010
e-mail:marie.soukupova@voddrubez.cz