Obsluha CNC - frézař nebo soustružník / Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

  • Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice
  • HPP
  • 24 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

!!!z:26.8.2016, a: 29.5.2019
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Hlavní náplň práce:
- obrábění na CNC frézkách dle programů,
- programování jednodušších tvarů samostatně,
- práce na klasické frézce.

Požadujeme:

- vyučení v oboru frézař kovů nebo kovoobráběč nebo doložení osvědčení o profesní kvalifikaci Frézování kovových materiálů (kód: 23-023-H) dle Národní soustavy kvalifikací výhodou
- praxe min. 2 roky,
- znalost programování v systému HEIDENHAIN a ISO,
- znalost obsluhy soustruhu a brusek výhodou,
- zkušenosti a znalost technologie strojního obrábění,
- schopnost samostatného stanovení technologických, postupů
- samostatnost ve vlastní pracovní činnosti,
- vazačský a jeřábnický průkaz výhodou,
- znalost technologie měření,
- schopnost pracovat v týmu,
- dobrou pracovní morálku,
- ochotu učit se novým věcem,
- práci ve vícesměnném provozu.

Nabízíme:

- široké spektrum zaměstnaneckých výhod a benefitů vyplývajících z kolektivní smlouvy,
- práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.
Inf.: zájemci se hlaste u p. Drozda osobně a to:
v PONDĚLÍ od 7:00-13:00 hod.
v ÚTERÝ a ČTVRTEK od 7:00-15:00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:TATRA METALURGIE a.s., IČ: 03667952
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Mgr. Ladislav Drozd, manažer personalistiky
telefon:+420 556 492 018,606 711 136
e-mail:ladislav.drozd@tatra.cz
detail nabídky práce:http://tatrametalurgie.cz