Dělník,- ce / Obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb

  • Havlíčkovo náměstí 46, 394 68 Žirovnice
  • HPP
  • 20 000 Kč až 30 000 Kč

Náplň práce: práce ve výrobě na různých pozicích, po zapracování možnost profesního růstu (vedoucí směny), práce v chladu.

Požadujeme:
spolehlivost, schopnost pracovat v kolektivu, pečlivost.

Nabízíme:
zázemí stabilní firmy, 13. a 14. plat, podnikové stravování, možnost nákupu za VO ceny.

Tel. kontakt: 565422115, 565422112
E-mail: tovarnik@janprantl.cz; evatusilova@janprantl.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Havlíčkovo náměstí 46, 394 68 Žirovnice
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu

jméno zaměstnavatele:PRANTL Masný průmysl s.r.o., IČ: 28128079
počet volných pracovních míst:5
datum zveřejnění nabídky práce:dnes 24. 04. 2019
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Eva Tušilová
telefon:+420 565 422 112
e-mail:evatusilova@janprantl.cz