Strážný-hlídané parkoviště / Pracovníci ostrahy, strážní

  • Rezidentní parkoviště-Ledvinova,Praha 4-Chodov, Ledvinova
  • HPP, DPP
  • 14 000 Kč až 15 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Ledvinova,Praha 4-Chodov
Kontakt: Martin Hrb tel.775 859 595;email martin.hrb@kd-real.cz

Přijímáme starobní důchodce s chutí si přivydělat
Přijímáme invalidní důchoce OZP S možností krátkých pravidelných obchůzek
Náborový příspěvek !!!

Velmi zajimavá finanční odměna v poměru odvedená práce/plat.
Velmi zajimavá hodinová mzda/odvedená práce.
Pravidelné vyplácení mzdy.
Řádná pracovní smlouva.
DlouhodobÁ jistota spolupráce

Náplň práce:

• Zodpovědná.ale nenáročná prace
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Komunikace s klientem – poskytování potřebných informací a služeb
• Udržování čistoty na pracovišti a vybavení střeženého objektu
• Obsluha brány vjezdu a výjezdu vozidel
• Jednoduchá administrativa
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Očekáváme:
- spolehlivé, odpovědné a slušné jednání
- chuť pracovat
- výpis z rejstříku trestů

Přesné umistění mista vykonu prace naleznete v odkazu URL adresa pro další informace

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Rezidentní parkoviště-Ledvinova,Praha 4-Chodov, Ledvinova
mzda, plat (hrubý):14 000 Kč až 15 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Subday s.r.o., IČ: 02505720
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Obrana a ochrana

kontaktní osoba:Martin Hrb, spravce provozu
telefon:+420 775 859 595
e-mail:martin.hrb@kd-real.cz
kontaktní adresa:Žirovnická 3133/6, Záběhlice, 106 00 Praha 106
detail nabídky práce:https://mapy.cz/letecka?vlastni-body&x=14.5007817&y=50.0332898&z=19&ut=parkoviste%20Ledvinova&uc=9hMpmxXg3y&ud=50%C2%B02%270.122%22N%2C%2014%C2%B030%273.239%22E