Prodejce elektroniky PLANEO Elektro / Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

  • FAST ČR, a.s. - pracoviště, Průběžná 2483, Pelhřimov (u Billy)
  • HPP
  • 18 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
nabídka, prezentace, prodej zboží, práce s vnitropodnikovými informačními systémy, práce s pokladnou, platebním terminálem a hotovostí, provozní činnosti na prodejně.

Požadujeme:
základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, praxe v oboru výhodou, příjemné vystupování a prozákaznický přístup, komunikační a prodejní dovednosti.

Nabízíme:
zázemí nadnárodní společnosti, propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání, motivační výdělek dle vlastních schopností, zaměstnanecké slevy, firemní oblečení.

Životopisy zasílejte na e-mail: lucie.emrova@fastcr.cz, do předmětu uveďte název pozice.

Místo výkonu práce: Průběžná 2483, Pelhřimov (u Billy)

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:FAST ČR, a.s. - pracoviště, Průběžná 2483, Pelhřimov (u Billy)
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:FAST ČR, a.s., IČ: 26726548
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Lucie Emrová
telefon:+420 735 726 980
e-mail:lucie.emrova@fastcr.cz