STROJNÍCI - OTOČNÝ BAGR, KOLOVÝ NAKLADAČ / Obsluha zemních a příbuzných strojů

FirmaRV Styl s. r. o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

C04 a:2/9/2020
Nabízíme práci u zavedené stavební firmy s dlouholetou tradicí. Nástup dle dohody.

Požadujeme:

- strojnický průkaz a praxi
- dobrá pracovní morálka, spolehlivost, manuální zručnost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- požadujeme spolehlivost, schopnost řešit problémy, zvládání zátěže, flexibilitu.

Náplň práce:

- vedení záznamů o provozu stroje, kontrola technického stavu vozidla, práce dle pokynů nadřízeného.
Zaměstnanecké výhody:
- personální strava a možnost ubytování
- prémie až do výše 100%.
Kontakt telefonicky pondělí až pátek 06-14 hod., e-mailem, osobně. Kontakty viz výše.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Ubytování

jméno zaměstnavatele:RV Styl s. r. o., IČ: 26821486
počet volných pracovních míst:3

kontaktní osoba:Bc. Veronika Tenglerová DiS.
telefon:724 804 751
e-mail:[email protected]