Svářeč / Svářeči

FirmaPACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
sestavování a svařování dílů podle výkresové dokumentace a technologických postupů; výroba tlakových nádob a velkokapacitních nádrží, svařování potrubních systémů; kompletace výrobků, zkoušení, případně balen

Požadavky:
SŠ se strojírenským vzděláním nebo praxe ve strojírenství nebo příbuzném oboru; čtení výkresů – rozkreslení úhlů, určení místa sváru;, ,,ZK 141“ nebo MIG/MAG - ,,ZK 131/135“; manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:
příspěvek na dopravu; příplatek na závodní stravování; příspěvek na životní pojištění; možnost ubytování; možnost rozšíření odbornosti v naší svářečské škole, různé certifikáty potřebné pro práci v EU; další sociální výhody dané firemní kulturou; benefity poskytované naší společností

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Zkoušky svařování, TIG (141) nebo MIG/MAG (135)
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování

jméno zaměstnavatele:PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., IČ: 15821773
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Lenka Kočová, personalista
telefon:565410213
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:https://www.pacovske.cz