Dělník flock / Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

  • Jiřice 251, 396 01 Humpolec
  • HPP
  • 26 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
obsluha automatické flockovací linky, ruční stříkání lepidla, nanášení flocku, kontrola linky při zahájení výroby, základní údržba, seřízení a opravy linky, aktivní podpora a dohled nad výrobou a kvalitou.

Požadujeme:
základní technický přehled, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, preciznost, práce ve 3 směnném provozu, praxe v oboru lakýrník nebo znalost lakování s vysokotlakým zařízením výhodou, nástup možný ihned.

Nabízíme:
zázemí stabilní a rostoucí firmy, zaškolení, příjemné pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody, stravenky, placené volno navíc, příležitost k seberealizaci a možnost kariérního růstu a externích školení, mzda dle zkušeností.

Místo výkonu práce:
HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice č.p. 251
396 01 Humpolec

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiřice 251, 396 01 Humpolec
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2018

jméno zaměstnavatele:HOEKO - Automotive s.r.o., IČ: 28063333
počet volných pracovních míst:10
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Miroslava Krumplová
telefon:+420 565 650 392
e-mail:personalni@hoeko.cz
detail nabídky práce:http://www.hoeko.cz