Operátoři knihařských strojů a zařízení / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

FirmaGRASPO CZ, a. s.
AdresaPod Šternberkem 324, Louky, 763 02 Zlín 4
ÚvazekHPP
Mzda19 000 Kč až 22 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
obsluha skládacího stroje, stroje na výrobu desek, časopisecké a knižní linky.

Požadavky:
dobrá prac. morálka, zodpovědnost, pečlivost, vyučen v polygraf. nebo strojír. oboru výhodou.
Benefity: odborné vzdělávání, přísp. na stravování.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:GRASPO CZ, a. s. - sídlo, Pod Šternberkem 324, Louky, 763 02 Zlín 4
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2019

jméno zaměstnavatele:GRASPO CZ, a. s., IČ: 25586092
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Lubor Kaluža, Člen představenstva
e-mail:kariera@graspo.com
webová stránka zaměstnavatele:http://www.graspo.com