Přijímací technik - garanční technik

FirmaOKIM spol. s r.o.
AdresaTerezínská 1119; 410 02 Lovosice
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 30 000 Kč

Jako garanční technik budete mít v servisním týmu za úkol odpovídat za perfektní technický stav vozidel a dbát na spokojenost zákazníků s našimi produkty v rámci garančních oprav. Předkládáte návrhy na nutné opravy, předcházíte jejich vzniku a v dílně budete mít hlavní slovo u problematických případů a složitějších reklamací. Budete v kontaktu s garančním a technickým oddělením Škoda Auto a.s.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
středoškolské vzdělání
plný úvazek
praxe není nutná
znalost práce na PC
komunikační dovednosti a příjemné vystupování
řidičský průkaz sk. B
odolnost vůči stresu
trestní bezúhonnost
zákaznický a profesionální přístup
spolehlivost a loajalitu
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
zázemí moderní, prosperující společnosti
osobní rozvoj a další vzdělávání
odpovídající platové ohodnocení a benefity

Nabízíme:

adresa pracoviště:Terezínská 1119; 410 02 Lovosice
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:OKIM spol. s r.o., IČ: 48290980

kontaktní osoba:Miroslav Filous
telefon:737216001
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Terezínská 1119, Lovosice
webová stránka zaměstnavatele:http://www.okim.cz