Školní psycholog/psycholožka

FirmaMateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace
AdresaHerbenova 2969/4, 69003 Břeclav
ÚvazekHPP, DPP
Mzda0 Kč až 19 650 Kč

Popis nabídky práce:

Úvazek: 0,5 (20 h týdně) – HPP, popř. DPP

Náplň práce:

- činnosti konzultační, poradenské, diagnostické, metodické a informační, práce se žáky se zdravotním postižením, pedagogy i rodiči.

Požadujeme:
VŠ magisterské - psychologie

Nabízíme:
příjemné prostředí a kolektiv

Nástup možný ihned.

Nabízíme:

adresa pracoviště:Herbenova 2969/4, 69003 Břeclav
mzda, plat (hrubý):0 Kč až 19 650 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace, IČ: 70838771

kontaktní osoba:Mgr. Alice Magdonová
telefon:519371030 702187061
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Herbenova 2969/4, 69003 Břeclav
webová stránka zaměstnavatele:http://www.zsherbenova.cz