Účetní

FirmaROTSCHEIN, sr.o.
AdresaPražákova 510/51, Brno
ÚvazekHPP, DPČ
Mzda27 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Jste spolehlivá/ý a zodpovědná/ý ...

Do naší účetní kanceláře v Brně hledáme zkušenou účetní nebo zkušeného účetního, která/ý se nebojí pracovat samostatně a zároveň někoho, kdo je proaktivní, kdo je schopný s klientem komunikovat samostatně a v případě, že nemá potřebné informace, tak se neváhá zeptat.

Pracovní náplň:

- zpracovat a pečovat o daňovou evidenci a účetnictví klientů s podporou vlastního týmu junior účetních a daňových specialistů
- komunikace s klienty a úřady
- vedení klientských spisů

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- předchozí praxe na pozici účetní (ideálně alespoň 2 roky)
- znalost účetnictví a daňové evidence
- základní znalosti daní
- pracovat samostatně i v týmu
- schopnost a ochotu se rychle učit, někdy zvládnout práci pod stresem, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup a preciznost
- znalost SW POHODA výhodou

Nabízíme:

- odpovídající mzdu
- standardní benefity (např. sick days 5 dnů, dovolená navíc / za odpracované roky)
- pružnou pracovní dobu

Nástup ideálně ihned, popřípadě po dohodě.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pražákova 510/51, Brno
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ
datum nástupu:01. 10. 2019

jméno zaměstnavatele:ROTSCHEIN, sr.o., IČ: 26230160

kontaktní osoba:Marek Rotschein
telefon:602792058
e-mail:rotschein@ucetni-kancelar.eu
kontaktní adresa:Pražákova 510/51, 619 00 Brno
webová stránka zaměstnavatele:http://www.ucetni-kancelar.eu