a) komplexní řízení a velení

1. Vojenské kanceláři prezidenta republiky (náčelník Vojenské kanceláře prezidenta republiky),

2. Vojenskému zpravodajství (ředitel Vojenského zpravodajství),

3. Velitelství pro operace (velitel Velitelství pro operace),

b) řízení a provádění mezinárodní spolupráce mezi Českou republikou a mezinárodními orgány a organizacemi v politické, ekonomické, bezpečnostní nebo vojenské oblasti; komplexní posuzování a vyhodnocování krizových jevů v mezinárodní politice a zahraničně politických a bezpečnostních zájmů České republiky; zastupování České republiky v nejvyšších vojenských orgánech NATO a Evropské unie (vojenský představitel České republiky při NATO a Evropské unii),

c) řízení a velení Armádě České republiky a Generálnímu štábu Armády České republiky (1. zástupce náčelníka Generálního štábu Armády České republiky, zástupce náčelníka Generálního štábu Armády České republiky-náčelník štábu).

Zpět na přehled činností pro všechny vojenské hodnosti.

Volná místa v armádě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].