4. platová třída

  1. Určování pracovního postupu a odstraňování skvrn z prádla, oděvů, čalouněného nábytku a podlahových textilií.
  2. Strojní praní oděvů s individuální přípravou pracích roztoků a přísad podle stupně a charakteru znečištění zahrnující předpírku, vícestupňové praní a máchání, odstřeďování a sušení, dokončující úpravy ke zlepšení konečného vzhledu apod.
  3. Strojní čištění pevně ložených podlahovin, čalouněného nábytku a koberců mobilními stroji zahrnující vstřikování extrakcí podle stupně a charakteru znečištění, vysávání a sušení.
  4. Chemické rychločištění šatstva na jednoúčelových zařízeních po předchozím roztřídění podle druhu výrobků a textilního vlákna.

5. platová třída

  1. Stanovení individuálního dávkování množství pracích prostředků s různorodou technologií s ohledem na druh praného nebo čištěného prádla a materiálu.
  2. Seřízení celkového cyklu praní a čistění prádla a materiálu včetně kontroly kvality konečné úpravy.
  3. Strojní chemické čištění šatstva, oděvních a jiných výrobků zahrnující přípravu a úpravu rozpouštědel, zesilovačů a prostředků na konečné úpravy vzhledu včetně obsluhy přídavných zařízení na filtraci, kondenzaci, destilaci a absorpci rozpouštědel, odstřeďování a sušení.
  4. Místní čištění obtížně odstranitelných skvrn různého původu, například nátěrových hmot, organických barviv a jiných chemických látek z prádla, oděvů, čalouněného nábytku a podlahových a jiných textilií spojené s určováním pracovních postupů a použitých prostředků.

6. platová třída

  1. Individuální stanovování pracovních postupů včetně praní a čištění speciálních druhů materiálů s různou technologií praní a čištění.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].