4. platová třída

  1. Určování pracovního postupu a odstraňování skvrn z prádla, oděvů, čalouněného nábytku a podlahových textilií.
  2. Strojní praní oděvů s individuální přípravou pracích roztoků a přísad podle stupně a charakteru znečištění zahrnující předpírku, vícestupňové praní a máchání, odstřeďování a sušení, dokončující úpravy ke zlepšení konečného vzhledu apod.
  3. Strojní čištění pevně ložených podlahovin, čalouněného nábytku a koberců mobilními stroji zahrnující vstřikování extrakcí podle stupně a charakteru znečištění, vysávání a sušení.
  4. Chemické rychločištění šatstva na jednoúčelových zařízeních po předchozím roztřídění podle druhu výrobků a textilního vlákna.

5. platová třída

  1. Stanovení individuálního dávkování množství pracích prostředků s různorodou technologií s ohledem na druh praného nebo čištěného prádla a materiálu.
  2. Seřízení celkového cyklu praní a čistění prádla a materiálu včetně kontroly kvality konečné úpravy.
  3. Strojní chemické čištění šatstva, oděvních a jiných výrobků zahrnující přípravu a úpravu rozpouštědel, zesilovačů a prostředků na konečné úpravy vzhledu včetně obsluhy přídavných zařízení na filtraci, kondenzaci, destilaci a absorpci rozpouštědel, odstřeďování a sušení.
  4. Místní čištění obtížně odstranitelných skvrn různého původu, například nátěrových hmot, organických barviv a jiných chemických látek z prádla, oděvů, čalouněného nábytku a podlahových a jiných textilií spojené s určováním pracovních postupů a použitých prostředků.

6. platová třída

  1. Individuální stanovování pracovních postupů včetně praní a čištění speciálních druhů materiálů s různou technologií praní a čištění.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

 

Notice: Undefined index: popup in /home/pracomat/public_html/functions/marfusa.php on line 498

Notice: Undefined index: popup in /home/pracomat/public_html/functions/marfusa.php on line 499