Kdo je truhlář? Vyrábí a opravuje nábytek a truhlářské výrobky.

3. platová třída

  1. Hoblování řeziva, přířezů, vlysů a velkoplošných materiálů na tloušťkovacích tří- nebo čtyřstranných hoblovkách a rovinných frézách včetně jejich seřizování.

4. platová třída

  1. Montáž a demontáž korpusů skříňového nábytku.
  2. Frézování přířezů, vlysů a plošných materiálů o ploše odebíraného materiálu nad 4 cm2 nebo frézování plných ploch a rámových sestav, například dělicích stěn, balkónových rámů, po obvodu.

5. platová třída

  1. Opravy nábytku včetně kancelářského a ostatních dřevěných a dřevotřískových dílů vnitřního zařízení.
  2. Samostatné zhotovování rovinných konstrukcí reliéfních mapových stolů.

6. platová třída

  1. Provádění truhlářských stavebních prácí, například osazování velkorozměrových a členitých oken a dveří z tvrdého dřeva, slohových oken a dveří, kazetové obkládání stěn a stropů podle návrhů architektů, osazování křivočarých schodů s kosými stupni a ohybníky, zhotovování a osazování ohybníků madel z tvrdého dřeva s přizpůsobováním a dotvarováním.
  2. Individuální zhotovování velkoformátových prostorových zakřivených modelů reliéfních map s přizpůsobením použité projekce a měřítka mapy a dalších speciálních produktů pro potřeby geografického zabezpečení.
  3. Samostatné zhotovování individuálních a prototypových výrobků, například dýhovaných leštěných příborníků, řezaného dýhovaného a leštěného sedacího nábytku.

7. platová třída

  1. Individuální zhotovování náročného prototypového nebo slohového nábytku.
  2. Opravy slohového nábytku, doplňování částí intarzií a řezeb a přimořování, připalování a leštění při opravách nábytku.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].