Kdo je malíř? Navrhuje barevná řešení a provádí malířské práce různými druhy nátěrových hmot v interiérech a exteriérech budov na vnitřních a vnějších omítkách nabo jiných podkladech.

4. platová třída

  1. Provádění a opravy vápenných, klihových a latexových maleb v bílých, světlých a polosvětlých tónech a vzorovaných maleb válečkováním včetně škrábání a provádění protiplísňových a dezinfekčních nátěrů stěn.
  2. Provádění a opravy nátěrů na různé podklady, například střešní konstrukce, stožáry, oplocení, bez plného tmelení.

5. platová třída

  1. Provádění a opravy maleb v několika tónech nebo vzorech složitým šablonováním, zpevňováním povrchu podkladů, úprava vhodných pojidel, izolace zatečených skvrn a opravy malby.
  2. Provádění a opravy složitých náročných maleb, napodobování architektonických prvků, dekoračních linkrust včetně modelování znaků, písma, obrazců apod.

6. platová třída

  1. Samostatné provádění náročných malířských a natěračských prací při obnově historicky cenných interiérů včetně určování pracovních postupů.
  2. Provádění náročných lakýrnických prací, například napodobování kovů, mramoru, různých druhů dřev (fládrování), patinování na strukturu a zabarvení napodobovaného materiálu.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

 

Notice: Undefined index: popup in /home/pracomat/public_html/functions/marfusa.php on line 498

Notice: Undefined index: popup in /home/pracomat/public_html/functions/marfusa.php on line 499