Kdo je malíř? Navrhuje barevná řešení a provádí malířské práce různými druhy nátěrových hmot v interiérech a exteriérech budov na vnitřních a vnějších omítkách nabo jiných podkladech.

4. platová třída

  1. Provádění a opravy vápenných, klihových a latexových maleb v bílých, světlých a polosvětlých tónech a vzorovaných maleb válečkováním včetně škrábání a provádění protiplísňových a dezinfekčních nátěrů stěn.
  2. Provádění a opravy nátěrů na různé podklady, například střešní konstrukce, stožáry, oplocení, bez plného tmelení.

5. platová třída

  1. Provádění a opravy maleb v několika tónech nebo vzorech složitým šablonováním, zpevňováním povrchu podkladů, úprava vhodných pojidel, izolace zatečených skvrn a opravy malby.
  2. Provádění a opravy složitých náročných maleb, napodobování architektonických prvků, dekoračních linkrust včetně modelování znaků, písma, obrazců apod.

6. platová třída

  1. Samostatné provádění náročných malířských a natěračských prací při obnově historicky cenných interiérů včetně určování pracovních postupů.
  2. Provádění náročných lakýrnických prací, například napodobování kovů, mramoru, různých druhů dřev (fládrování), patinování na strukturu a zabarvení napodobovaného materiálu.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].