Kdo je sedlář-manžetář? Vyrábí sedlářské a manžetárske výrobky a dílce z kůže, kožešiny, umělé kůže jako sedla, manžety, různé řemeny licí chomouty, tašky, vaky (brašny), vázání a pod. ručním a strojním šitím.

4. platová třída

  1. Provádění oprav u brašen, mošen, tlumoků a řemení na jednojehlovém krejčovském stroji včetně kompletování výrobku.

5. platová třída

  1. Strojní šití na speciálním sedlářském stroji.
  2. Provádění oprav nýtováním.
  3. Posuzování rentability oprav u stroje, vytřiďování a značení požadovaných oprav.

6. platová třída

  1. Komplexní zhotovování složitých sedlářských výrobků individuálními způsoby (prototypy povlaků a pouzder pro speciální vojenskou techniku, podpažní pouzdra, tvarované výstelky pro repliky zbraní a upomínkové předměty).

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected]