Kdo je pracovník zařízení pro ochranu ovzduší? Provádí na základě manipulačních a provozních předpisů samostatně nebo dle pokynů činnosti spojené se zajištěním správného provozu zařízení pro ochranu ovzduší ve výrobních podnicích.

8. platová třída

  1. Provádění technických, terénních a laboratorních prací v oblasti ochrany čistoty ovzduší, zpracovávání výsledků měření a pozorování.

9. platová třída

  1. Komplexní zajišťování a provádění měření a pozorování kvality ovzduší.

10. platová třída

  1. Samostatné řešení úkolů z ochrany ovzduší, například odborné zpracovávání a vyhodnocování dat o kvalitě ovzduší, zpracovávání posudků a informací o kvalitě ovzduší.

11. platová třída

  1. Koordinace zajišťování předpovědí kvality ovzduší, vývoj postupů a metodik pro provádění odborných činností v oboru ochrany čistoty ovzduší včetně zpracovávání odborných posudků a ucelených informací o kvalitě ovzduší.

12. platová třída

  1. Celostátní koordinace a metodické usměrňování systému ochrany čistoty ovzduší.
  2. Celostátní koordinace a příprava metodik pro monitorování kvality ovzduší v České republice.

13. platová třída

  1. Zpracovávání koncepce rozvoje a koordinace systému ochrany čistoty prostředí.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].