Charakteristika: Laboratorní asistent se pod odborným dohledem způsobilého zdravotnického pracovníka podílí na poskytování diagnostické péče.

7. platová třída

  1. Identifikace vzorků biologického materiálu, hodnocení jejich kvality pro požadovaná laboratorní vyšetření a zajišťování jejich zpracování pod odborným dohledem.

8. platová třída

  1. Provádění neinvazivních odběrů biologického materiálu a odběrů žilní a kapilární krve a provádění základních laboratorních měření a vyšetření pod odborným dohledem.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].