10. platová třída

  1. Zajišťování přípravy lesní výroby podle lesních hospodářských plánů v běžných terénních a pracovních podmínkách, organizace a řízení lesních výrobních činností polesí (lesní správy). Zajišťování pravidelných kontrol dodržování pracovní a technologické kázně. Zajišťování dodržování protipožárních, bezpečnostních, hygienických a dalších právních předpisů vztahujících se k činnostem polesí. Organizace zajišťování ochranné služby na vymezeném území.

11. platová třída

  1. Zajišťování přípravy lesní výroby podle lesních hospodářských plánů a organizace lesních výrobních činností polesí (lesní správy) v kopcovitých a horských terénech při vysokém počtu vlastníků lesa pro výkon odborné správy lesa a při řešení specifických úkolů genetických a šlechtitelských programů.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected]