Charakteristika: Opravář zemědělských strojů provádí práce při údržbě a opravách zemědělských strojů a zařízení, motorových vozidel a technologických linek v zemědělské výrobě.

3. platová třída

  1. Běžné opravy traktorů, strojů, nářadí a zařízení. Základní odborné práce při demontážích a montážích funkčních skupin.

4. platová třída

  1. Opravy, údržba a seřizování mechanických technologických zařízení.

5. platová třída

  1. Oprava, údržba a seřizování strojních linek, opravárenských zařízení a mobilní zemědělské techniky.

6. platová třída

  1. Složité práce při diagnostice technického stavu strojů a zařízení včetně provádění generálních oprav.

7. platová třída

  1. Zhotovování prototypů zemědělských strojů a přístrojů pro oblast zemědělského zkušebnictví, například samochodný bezezbytkový secí stroj a stroje s elektronickými pohony a elektronickým řízením.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].