9. platová třída

  1. Organizační zajišťování chodu symfonického tělesa nebo uměleckého provozu souboru ve vícesouborovém divadle včetně zajišťování uměleckých výpomocí.
  2. Zajišťování realizace složitě koncipovaných národních a mezinárodních kulturních akcí.
  3. Zajišťování mezinárodních uměleckých výměn na základě znalosti uměleckého oboru zprostředkovávaných umělců a znalostí příslušného teritoria.

10. platová třída

  1. Zajišťování uměleckého provozu jednosouborového divadla.
  2. Koordinace a usměrňování složitě koncipovaných národních a mezinárodních akcí, například programů, koncertů, soutěží a festivalů.

11. platová třída

  1. Zajišťování tuzemských i zahraničních uměleckých zájezdů uměleckých těles včetně sjednávání autorskoprávních podmínek umělců.
  2. Zajišťování uměleckého provozu dvou a více uměleckých souborů divadla. Zajišťování uměleckého provozu ve vícesouborovém divadle ve dvou a více divadelních domech.

12. platová třída

  1. Řízení a koordinace realizace velkých složitě koncipovaných státně-reprezentativních mezinárodních akcí.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].