Charakteristika: Produkční kulturních projektů vykonává soubor činností vedoucích k přípravě a vlastní realizaci kulturního projektu (kulturním projektem se v tomto případě rozumí např. provoz kulturního domu, kulturní festival, koncert, atd…).

5. platová třída

 1. Organizační zajišťování kulturně-osvětových akcí místního významu. Koordinace místa, času, pořadatelského zajištění, propagace a dalších věcí méně rozsáhlých a organizačně náročných akcí.

6. platová třída

 1. Zajišťování kulturně-osvětových akcí místního významu, činnosti klubů, souborů a jiných zájmových uskupení se zaměřením na kulturně-výchovnou činnost.

7. platová třída

 1. Samostatné zajišťování kulturně-výchovných akcí a programů regionálního (kraj, více obcí) významu, činnosti klubů, souborů a jiných zájmových uskupení se zaměřením na kulturně-výchovnou činnost.
 2. Zajišťování kulturně-výchovných činností (zájmového vzdělávání, neprofesionálního umění, regionální kultury) ve specializovaných kulturních zařízeních.

8. platová třída

 1. Samostatná odborná činnost v jednotlivých oblastech kulturně-výchovné činnosti, například obsahová příprava a realizace regionálních akcí.
 2. Organizace muzejních programů, spolupráce na jejich dramaturgii.

9. platová třída

 1. Provádění informační a konzultační činnosti a odborné pomoci v jednotlivých oborech kulturně-výchovné činnosti a veřejných služeb kultury.
 2. Specializované mimoškolní vzdělávání dětí v oblasti působnosti hvězdáren a planetárií rozvíjející jejich zájmovou činnost, znalosti a tvořivé schopnosti a systematicky doplňující školní výuku.

10. platová třída

 1. Stanovování priorit kulturněvýchovné činnosti pro dané období včetně koncipování organizačně náročných a složitě koncipovaných celostátních a mezinárodních přehlídek, festivalů, sympozií, konferencí apod.
 2. Samostatná tvorba náročných multimediálních pořadů hvězdáren a planetárií.
 3. Odborná výuka ve specializovaných kurzech hvězdáren a planetárií.

11. platová třída

 1. Stanovování obecných celostátních zásad, podmínek a kriterií realizace akcí neprofesionálního umění, zájmového vzdělávání a regionální kultury, hledání a aplikace nových postupů a specifických metod.
 2. Samostatná tvorba náročných multimediálních pořadů hvězdáren a planetárií s využitím složitých speciálních zařízení.
 3. Provádění astronomických pozorovatelských činností včetně výběru, přípravy a realizace projektů.

12. platová třída

 1. Tvorba celostátní koncepce rozvoje jednotlivých oblastí kulturně-výchovné činnosti a veřejných služeb kultury.
 2. Samostatné astronomické pozorování, výběr, příprava a realizace projektů včetně jejich vyhodnocování, zpracovávání výstupů a jejich popularizace.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected]