Charakteristika: Dirigent řídí hudební orchestry, skupiny, sólisty a sbory při interpretaci hudebních a hudebně-dramatických děl.

Charakteristika: Asistent dirigenta spolupracuje při nastudování a dirigování hudebních děl.

8. platová třída

  1. Organizačně-umělecká práce při nastudování a dirigování hudebních děl. Plnění dílčích úkolů v oblasti dirigování hudebních děl.

9. platová třída

  1. Organizačně-umělecká práce při nastudování a dirigování symfonických a hudebně-dramatických děl. Plnění dílčích úkolů v oblasti dirigování symfonických a hudebně-dramatických děl.

10. platová třída

  1. Organizačně-umělecká práce při nastudování a dirigování rozsáhlých a náročných symfonických a hudebně-dramatických děl. Samostatné plnění dílčích úkolů podle pokynů šéfdirigenta.

11. platová třída

  1. Nastudování a dirigování hudebních děl.

12. platová třída

  1. Nastudování a dirigování symfonických, komorních, operních a baletních děl (hudební stránky) a muzikálů.

13. platová třída

  1. Tvorba umělecké koncepce symfonického nebo operního orchestru. Nastudování a dirigování symfonických a komorních děl, nastudování hudební stránky operních a baletních děl.

14. platová třída

  1. Tvorba umělecké koncepce velkého symfonického nebo velkého operního orchestru včetně nastudování a dirigování nejsložitějších symfonických a operních děl na tuzemských i zahraničních pódiích.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].