Charakteristika: Choreograf tvůrčím způsobem vytváří taneční, baletní nebo pantomimické inscenace, popřípadě taneční či pohybové složky činoherních, muzikálových, operních, operetních nebo jiných divadelních inscenací.

9. platová třída

  1. Nastudování repertoáru uměleckého souboru podle pokynů inscenátorů. Udržování repertoáru na potřebné umělecké úrovni.
  2. Plnění dílčích úkolů podle pokynů choreografa či režiséra inscenace.

10. platová třída

  1. Nastudování pódiových pásem včetně pohybové spolupráce.

11. platová třída

  1. Nastudování jednotlivých lidových tanců, tanečních pásem nebo tanečních nebo baletních vložek do divadelních představení.

12. platová třída

  1. Nastudování tanečních a baletních součástí hudebně-dramatických a dramatických děl a celovečerních tanečních vystoupení.

13. platová třída

  1. Inscenační ztvárnění baletních a pantomimických děl a hudebně-dramatických děl v divadle, které dlouhodobě dosahuje vysoké umělecké úrovně a přispívá k rozvoji uměleckého žánru.

14. platová třída

  1. Tvorba umělecké koncepce inscenací baletních a pantomimických a hudebně-dramatických děl přispívající k rozvoji oboru včetně ojedinělého tvůrčího ztvárňování inscenací rozsáhlých a náročných baletních a pantomimických a hudebně-dramatických děl.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected]