Charakteristika: Choreograf tvůrčím způsobem vytváří taneční, baletní nebo pantomimické inscenace, popřípadě taneční či pohybové složky činoherních, muzikálových, operních, operetních nebo jiných divadelních inscenací.

9. platová třída

  1. Nastudování repertoáru uměleckého souboru podle pokynů inscenátorů. Udržování repertoáru na potřebné umělecké úrovni.
  2. Plnění dílčích úkolů podle pokynů choreografa či režiséra inscenace.

10. platová třída

  1. Nastudování pódiových pásem včetně pohybové spolupráce.

11. platová třída

  1. Nastudování jednotlivých lidových tanců, tanečních pásem nebo tanečních nebo baletních vložek do divadelních představení.

12. platová třída

  1. Nastudování tanečních a baletních součástí hudebně-dramatických a dramatických děl a celovečerních tanečních vystoupení.

13. platová třída

  1. Inscenační ztvárnění baletních a pantomimických děl a hudebně-dramatických děl v divadle, které dlouhodobě dosahuje vysoké umělecké úrovně a přispívá k rozvoji uměleckého žánru.

14. platová třída

  1. Tvorba umělecké koncepce inscenací baletních a pantomimických a hudebně-dramatických děl přispívající k rozvoji oboru včetně ojedinělého tvůrčího ztvárňování inscenací rozsáhlých a náročných baletních a pantomimických a hudebně-dramatických děl.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

 

Notice: Undefined index: popup in /home/pracomat/public_html/functions/marfusa.php on line 498

Notice: Undefined index: popup in /home/pracomat/public_html/functions/marfusa.php on line 499