Charakteristika: Režisér zajišťuje režírování všech složek dramatického představení v divadle, televizi, rozhlase nebo filmu, operativně zajišťuje, organizuje a koordinuje průběh vysílání televizních a rozhlasových stanic v průběhu dne podle vysílacích programů a plánů.

Charakteristika: Asistent režie spolupracuje s režisérem při nastudování a realizaci uměleckého díla ve filmové, divadelní, rozhlasové nebo televizní tvorbě.

8. platová třída

  1. Organizačně-umělecká práce při režii inscenací, plnění dílčích úkolů v oblasti režie inscenace.

9. platová třída

  1. Organizačně-umělecká práce při režii dramatických nebo hudebně-dramatických děl v divadle včetně samostatného plnění úkolů při nastudování nejnáročnějších děl repertoáru.

10. platová třída

  1. Režie pódiových vystoupení a pásem.

11. platová třída

  1. Režie komponovaných pořadů.

12. platová třída

  1. Inscenační ztvárňování dramatických nebo hudebně-dramatických děl.

13. platová třída

  1. Inscenační ztvárňování nejnáročnějších dramatických nebo hudebně-dramatických děl v divadle, které dlouhodobě dosahuje vysoké umělecké úrovně přispívající k rozvoji uměleckých žánrů.

14. platová třída

  1. Tvorba umělecké koncepce inscenací dramatických a hudebně-dramatických děl přispívající k rozvoji dramatického oboru včetně ojedinělého tvůrčího ztvárňování inscenací rozsáhlých a náročných dramatických nebo hudebně-dramatických děl.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].