5. platová třída

 1. Montáž nebo zajišťování technického provozu a zkoušek na ucelené části telefonních ústředen včetně údržby příslušných poloautomatických zkušebních zařízení.
 2. Montáž nebo samostatné zajišťování technického provozu pobočkových ústředen.
 3. Montáž nebo samostatné zajišťování technického provozu přenosových multiplexních zařízení.
 4. Montáž nebo zajišťování technického provozu napáječů.

6. platová třída

 1. Montáž, oživování nebo samostatné zajišťování technického provozu telefonních ústředen voličových systémů a ústředen s křížovými spínači.
 2. Montáž nebo samostatné zajišťování technického provozu napáječů s automatickou regulací.
 3. Montáž nebo samostatné zajišťování technického provozu přenosových linkových traktů včetně diagnostických systémů.
 4. Montáž nebo zajišťování technického provozu a oprav koncových zařízení pro přenos dat.

7. platová třída

 1. Řízení montáže, oživování nebo zajišťování technického provozu telefonních ústředen s elektronickými prvky včetně diagnostických zařízení.
 2. Zajišťování technického provozu radiotelefonní spojové sítě.
 3. Montáž nebo samostatné zajišťování technického provozu vysokokapacitních přenosových linkových traktů včetně diagnostických systémů nebo přenosových zařízení.
 4. Samostatné zajišťování technického provozu faximilních zařízení a uvedení do provozu a zajišťování technického provozu telefaxových zařízení.

8. platová třída

 1. Řízení montáže, oživování nebo zajišťování technického provozu digitálních telefonních ústředen a telekomunikačních zařízení včetně údržby periferních zařízení, lokalizace a odstraňování závad nezjistitelných diagnostikou systému.
 2. Diagnostika, lokalizace závad a opravy modulů digitálních telekomunikačních zařízení v servisním středisku.
 3. Řízení montáže, oživování nebo zajišťování technického provozu analogových nebo digitálních linkových traktů včetně diagnostických zařízení, zabezpečujících mezitranzitní nebo mezinárodní telekomunikační provoz.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].