Charakteristika: Rytec kovů zhotovuje šablony pro pantografické frézky, provádí strojní a ruční rytí písmen, číslic, znaků, ornamentů nebo stupnic do kovů, včetně ručního rytí ornamentů do drahých kovů.

4. platová třída

  1. Strojní rytí písmen, číslic, znaků a podobně na nerovné plochy kovových i nekovových předmětů.

5. platová třída

  1. Strojní rytí rovných stupnic s jedním dělením nebo s dvojím dělením (metrických, palcových a jiných) po obvodě kruhových stupnic.
  2. Ruční rytí ornamentů, znaků, ozdobných obrazců nebo drobného písma do barevných kovů.

6. platová třída

  1. Ruční rytí ornamentů, znaků, ozdobných obrazců a podobně do barevných kovů podle vlastních návrhů nebo přání zákazníka.

7. platová třída

  1. Ruční rytí ocelových razidel pro ražení figurálních ozdob s výškou písma do 1,5 mm nebo ruční rytí puncovních znaků o velikosti 1 až 2 mm.
  2. Ruční rytí znaků, mincí, medailí nebo plaket do kalitelných ocelí v pozitivu nebo negativu.

8. platová třída

  1. Ruční rytí plastických ornamentů a reliéfů do drahých kovů, perleti apod. pro zdobení, například zbraní podle vlastních návrhů nebo přání zákazníka.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].