Charakteristika: Dlaždič - asfaltér provádí lemování vozovek a chodníků a bourání, opravy a pokládku kamenných a betonových dlažeb a asfaltových povrchů.

3. platová třída

  1. Provádění obrovnávek svahů a dlažeb příkopů z lomového kamene nebo prefabrikovaných žlabů.

4. platová třída

  1. Kladení obalů drtí do podélného a příčného profilu vozovek nebo chodníků s případným ukládáním ztužujících vložek z pletiva a s ručním hutněním směsí.
  2. Provádění dlažeb z dlaždic do asfaltocementové malty.

5. platová třída

  1. Kladení a opravy chodníkových dlažeb s obrubníky a silničních dlažeb řádkových, kroužkových nebo diagonálních.
  2. Provádění dlažeb při úpravách říčních koryt nebo tarasů z lomového kamene a kopáků.
  3. Kladení litých asfaltových nebo asfaltobetonových dlažeb (s případnými ztužujícími vložkami z pletiva) ručním nanášením a zhutňováním povrchu na chodnících, vozovkách a v halách.
  4. Kladení a opravy dlažeb z kamenných desek (ploten).

6. platová třída

  1. Kladení a opravy dlažeb vějířových nebo ornamentálních podle projektu nebo jejich oprava s dochováním maximálního množství maximálního původního materiálu, případně výrazově vhodného druhu dlažebních prvků.
  2. Zakládání dlažeb na křižovatkách a v klopených úsecích silnic.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected]