11. platová třída

  1. Posuzovací, konzultační a poradenská činnost v oblasti mimosoudního řešení sporů občanů na finančním trhu.

12. platová třída

  1. Celostátní koordinace a metodické usměrňování výkonu mimosoudního řešení sporů na finančním trhu a analýza výsledků rozhodovací činnosti v této oblasti včetně návrhů metodických opatření.
  2. Zpracování zásadních právních výkladů a rozsáhlých stanovisek nebo stanovování postupů aplikace právních předpisů včetně komunitárních předpisů ve vymezené oblasti mimosoudního řešení sporů na finančním trhu a zastupování v soudních sporech.

13. platová třída

  1. Tvorba koncepce politiky v oblasti mimosoudního řešení sporů na finančním trhu.

14. platová třída

  1. Tvorba celostátní koncepce k ochraně zájmů spotřebitele na finančním trhu.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected]