5. platová třída

  1. Lámání (včetně korektur) publikací a časopisů jedno- i dvousloupečných kombinovaných s obrázky, vzorci, tabulkami a podobně s dokreslováním netypických znaků a cizích liter.
  2. Zhotovování (včetně rozměrových archů) kombinovaných montáží pro ofsetový tisk.

6. platová třída

  1. Lámání (včetně korektur) náročných publikací (vícesloupečných s vysvětlivkami, poznámkami, margináliemi, oblomením obrázků, iniciálami, nepravidelnou úpravou apod., vyskytujících se převážně v celém díle) kombinované s obrázky, vzorci, tabulkami apod. s dokreslováním netypických znaků s cizích liter.
  2. Zhotovování barvotiskových montáží včetně rozměrových archů, kolíčkovým způsobem.

7. platová třída

  1. Zhotovování montáží náročných časopisů včetně rozměrových archů, ve více verzích a náročných barvotiskových časopisů, jejichž výrobní harmonogram je stanoven maximálně v hodinách.
  2. Zhotovování barvotiskových montáží včetně rozměrových archů, montovaných na kresbu bez krycích znamének a bez použití kolíčkového způsobu.
  3. Zhotovování (včetně rozměrových archů) montáží topografických, speciálních a atlasových map.
  4. Zhotovování (včetně rozměrových archů) montáží s vysokou soutiskovou přesností na celé ploše montáže pro velkoformátové tiskové stroje.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected]