Charakteristika: Vlásenkář zhotovuje podle výtvarných návrhů scénické vlásenky a vlásenkářské výrobky z lidských vlasů, zvířecích hřív, syntetických vláken a dalších materiálů, vytváří a upravuje účesy účinkujících.

5. platová třída

  1. Provádění kadeřnických prací a tvorba účesů pro divadelní role.

6. platová třída

  1. Zhotovování vlásenkářských výrobků.

7. platová třída

  1. Zajišťování vlásenkářských prací pro vytváření vnější podoby umělce podle záměru inscenátorů.
  2. Zhotovování všech druhů vlásenek a vlasových doplňků, například vousů, copů, tupé apod. z klasických materiálů (vlasů, bůvolky), z umělých materiálů (kanekalon, silon), z experimentálních materiálů (látky, šňůry, papír, kůže). Zhotovování náhlavců.
  3. Výroba dobových historických vlásenek.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].