Charakteristika: Výstavář koordinuje, zajišťuje a vykonává soubor činností nutných k realizaci výstavy nebo veletrhu. Do tohoto souboru patří projektové, grafické, audiovizuální a další výtvarné činnosti, práce na námětu, libretu a scénáři výstavy, a rovněž manuální práce v oboru aranžérství, truhlářství, natěračství, elektroinstalací apod.

7. platová třída

 1. Organizační zajišťování a koordinace činností souvisejících s přípravou výstav.
 2. Instalace výstavního mobiliáře podle návrhu architekta.

8. platová třída

 1. Koordinace prací při instalaci výstav a expozic, zajišťování bezpečnosti práce účastníků instalace a dodržování časového harmonogramu.

9. platová třída

 1. Koordinace prací při instalaci rozsáhlých výstav a při realizaci složitých výstavních projektů s vysokými nároky na bezpečnost exponátů a na časový průběh prací.
 2. Zpracovávání záměrů a libret částí výstav nebo jednotlivých expozic a příprava prováděcích scénářů.
 3. Zpracovávání projektů méně rozsáhlých výstav nebo jednotlivých expozic podle daných záměrů.

10. platová třída

 1. 1Zpracovávání záměrů a libret výstav včetně prováděcích scénářů.
 2. Zpracovávání projektů výstav a expozic.

11. platová třída

 1. Komplexní zpracovávání rozsáhlých a náročných libret výstav a koordinace přípravy libret jednotlivých expozic a prováděcích scénářů.
 2. Zpracovávání projektů náročných projektů výstav.

12. platová třída

 1. Zpracovávání náročných projektů výstav velkého rozsahu a souborů více výstav, například veletrhů a mezinárodních výstav a koordinace zpracování libret a prováděcích scénářů.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Před odesláním komentáře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji.

Důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem poskytovatele. Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email (je nepovinný, nemusíte ho vyplňovat) používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email pro jiné účely nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Registraci na ÚOOÚ najdete zde. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected].