Charakteristika: Programátor navrhuje, programuje a udržuje počítačové programy, aplikace a řešení.

8. platová třída

  1. Vytváření jednoduchých částí aplikačního programového vybavení. Testování aplikačního programového vybavení.

9. platová třída

  1. Zajišťování zpracovávání složitých prováděcích projektů zpracování dat a provádění úprav těchto projektů včetně úprav technologií daných projektem na podmínky konkrétních provozů.
  2. Vytváření a testování aplikačního programového vybavení.

10. platová třída

  1. Vytváření a testování složitého aplikačního programového vybavení.
  2. Zpracovávání návrhu programového vybavení, návrh jeho systémových komponent, externích rozhraní a databází a zajišťování jeho integrace včetně jejího testování a vývoje testů pro ověřování u projektů změn provozu a údržby informačních a komunikačních systémů, programového vybavení nebo informačních služeb.

11. platová třída

  1. Koordinace programovacích prací na aplikačním programovém vybavení. Zpracovávání dílčího aplikačního programového vybavení s vazbou na hlavní aplikační programové vybavení a s vazbami na další databázové systémy nebo síťového prostředí.
  2. Koordinace vývoje aplikačního programového vybavení, návrh jeho systémových komponent, externích rozhraní a databází a zajišťování jeho integrace včetně jejího testování a vývoje testů pro ověřování pro redukované nebo kombinované projekty vývoje informačních a komunikačních systémů, programového vybavení nebo informačních služeb, které jsou nezávislé na jiných informačních systémech nebo na ně mají omezené vazby, případně jsou kombinované s dalším externím nákupem a zavedením informačních systémů nebo rozvojem jejich provozu a údržby.

12. platová třída

  1. Koordinace analýzy a vývoje aplikačního programového vybavení.
  2. Hodnocení a stanovování programovacích prostředků, navrhování architektury programového vybavení, vrcholové úrovně vnějšího rozhraní a rozhraní mezi komponenty programového vybavení, vrcholové úrovně databáze a plánu komplexní integrace pro projekty vývoje informačních a komunikačních systémů, programového vybavení nebo informačních služeb.

Přejít na katalog prací ve veřejných službách a správě

Hledejte práci na Pracomatu:
Místo práce:
Profese, obor:
Klíčová slova:
Rychlé odkazy k práci v regionech:

 

Notice: Undefined index: popup in /home/pracomat/public_html/functions/marfusa.php on line 498

Notice: Undefined index: popup in /home/pracomat/public_html/functions/marfusa.php on line 499