Nabídka práce v obci Zdislavice

3 aktuálních volných míst

  • Kuchař/ka

    První kontakt: telefonicky

  • Elektrikáři

    Pracoviště: Zdislavice Požadujeme vzdělání v oboru. Příspěvek na důchod, obědy 30,- Kč První kontakt e-mailem, před osobním kontaktem domluvit telefonicky schůzku

  • Mechanici a opraváři motorek

    Mechanici a opraváři motorek sestavují, instalují, udržují, poskytují servis a opravují motory a mechanická a podobná zařízení motocyklů. Osobní kontakt je možný na základě předchozí telefonické domluvy. První kontakt e-mailem.

Najděte si práci v obci Zdislavice v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Zdislavice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Zdislavice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru technika, telekomunikace a energetika. Nabízená mzda se pohybuje od 20 000 Kč do 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Zdislavice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Zdislavice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 20 000 Kč do 25 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Zdislavice hledají zaměstnance tyto firmy: Výrobně-obchodní družstvo Zdislavice (1), MOTOSHOP 191 s.r.o. (1), Základní škola a mateřská škola Zdislavice,příspěvková organizace (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Elektrotechnik (1), Automechanik (1), Kuchař (1).