Nabídka práce v obci Vysoká - Mělník

1 aktuálních volných míst

  • Chovatelé a ošetřovatelé laboratorních zvířat

    Co u nás budete dělat? - udržovat chovná zařízení - čistit kotce, doplňovat krmivo, vodu - pečovat o zvířata a kontrolovat je - zabezpečovat chov - zajišťovat reprodukci zvířat - komunikovat s vědeckými i technickými pracovníky - podporovat vědecké projekty Co byste měli mít? - kladný vztah ke zvířatům - dobrou pracovní morálku a ochotu manuálně ...

Najděte si práci v obci Vysoká - Mělník v okrese Mělník. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Vysoká - Mělník nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Vysoká - Mělník nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nabízená mzda se pohybuje od 24 000 Kč do 24 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Vysoká - Mělník volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst v obci Vysoká - Mělník. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 24 000 Kč do 24 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Vysoká - Mělník hledají zaměstnance tyto firmy: Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v. v. i. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Chovatel, Ošetřovatel zvířat (1).