Nabídka práce v obci Všemyslice

5 aktuálních volných míst

 • Řidič nákladního a dodávkového automobilu + skladník

  Nabízíme kombinované pracovní místo ve skladu jako řidič/ skladník. Práce řidiče obnáší rozvoz zboží dle stanoveného rozpisu vykládek v intervalech 3-4 krát týdně obvykle jižní, střední, západní Čechy a Jižní Morava. Řidiči se střídají. Práce ve skladu obnáší kontrolu baleného zboží a balení dle jednotlivých zakázek, příprava na rozvoz následující ...

 • Skladník - pilař (převážně ruční)

  Nabízíme pracovní místo ve skladu jako pilař/balič/skladník. Činnost pilaře obnáší příčné řezání na zakracovací pile a podélné na formátovací pile při finální úpravě parapetů a desek dle rozpisu v objednávkách. Činnost balení obnáší kontrolu jednotlivých rozměrů parapetů a desek dle objednávek a jejich zabalení. Samozřejmostí je zaškolení. Požadav ...

 • Šéfmontér - vedoucí skupiny

  vyhláška §50/1978 Sb., ŘP"B","C výhodou, zkušenosti s vedením kolektivu

 • Elektromontér

  vyhláška §50/1978 Sb., ŘP"B"

 • Strojírenský dělník

  Požadavky: fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce), podmínkou dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, spolehlivost V případě zájmu předem nutno telefonicky sjednat schůzku (volat po 14.hodině)

Najděte si práci v obci Všemyslice v okrese České Budějovice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Všemyslice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Všemyslice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.