Nabídka práce v obci Vlachovice - Zlín

1 aktuálních volných míst

  • Administrativní pracovníci pošta partner

    Smlouva na dobu určitou Pracovní úvazek 15-25 hodin Hledáme zaměstnance pro pobočku Pošta Partner do lokality Vlachovic okr. Zlín. Jedná se o administrativní práci - jednoduché poštovní služby jako např. příjem x výdej poštovních poukázek, listovních zásilek, balíků apod. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, znalost práce s výpočetní technik ...

  • Manipulační dělníci ve výrobě

Najděte si práci v obci Vlachovice - Zlín v okrese Zlín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Vlachovice - Zlín nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Vlachovice - Zlín nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 24 000 Kč do 24 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Vlachovice - Zlín volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst v obci Vlachovice - Zlín. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 24 000 Kč do 24 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Vlachovice - Zlín hledají zaměstnance tyto firmy: STŘECHY 92, s.r.o. (1), Z + M Logistics, spol. s r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Manipulační dělník ve výrobě (1), (0).